درباره ما

متری‌لند - سرمایه‌گذاری مطمئن در بازار املاک

به متری‌لند —پلتفرم نوآورانه‌ای در نقطه تلاقی بلندپروازی و فرصت‌ها— خوش آمدید. ما در متری‌لند استعدادهایی در سطح جهانی را برای پاسخ دادن به نیازهای روزافزون سرمایه‌گذارانِ عصر دیجیتال گرد هم آورده‌ایم. متری‌لند که از مفهوم و تفکر پرمایه و جان‌دارِ همگانی‌سازی سرمایه‌گذاری در املاک سربرآورده، شوق‌مندانه خود را وقف فراهم آوردن ارزشی چشم‌نواز برای سرمایه‌گذاران کرده است. ریشه چشم‌انداز ما در تحول دورنمای سرمایه‌گذاری در املاک، تقویت دسترس‌پذیری، شفافیت و منافع همگانی نهفته دارد.

در متری‌لند، ما فقط به بازتعریف سرمایه‌گذاری در املاک نمی‌پردازیم؛ ما به فرصت‌ها، شکل و طرحی نو می‌دهیم. پلتفرم پویای ما به عنوان بستر و بازاری عمل می‌کند که سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به املاک را گردهم می‌آورد تا در این عصر نوین فرصت‌ها به کاوش، سرمایه‌گذاری و موفقیت بپردازند.

مأموریت ما

مأموریت ما در متری‌لند روشن و شفاف است —توان بخشیدن به افراد با ساده‌سازی و نوآوری در سفر سرمایه‌گذری در املاک و آزادسازی تمام ظرفیت‌های آن برای رشد مالی. فارغ از این که شما سرمایه‌گذاری کارکشته و باسابقه باشید یا تازه به صرافت این کار افتاده باشید، ما متعهد به خلق تجربه‌ای بی‌نقص و دردسترس برایتان هستیم که فرصت‌ها را دوچندان کند. به عنوان بخشی از چشم‌انداز وسیع‌ترمان، ما تلاش می‌کنیم تا صنعت املاک را از طریق تغییر و تحولات تکنولوژیک مبتنی بر داده‌ها متحول کنیم و مسیری را برای زیست‌بومی بدون کاغذ، دردسترس و شفاف ریل‌گذاری کنیم.

تیم متری‌لند

پشتوانه متری‌لند، قلب تپنده مجموعه ما، یعنی تیم متری‌لند است. این تیم متشکل از متخصصان کاربلد و متعهد در زمینه‌های مختلف است که همگی به ایجاد تحول در سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات باور دارند. ما با حل‌وفصل چالش‌های منحصر به فرد حوزه املاک و مستغلات به کمک فناوری‌های نوآورانه و به‌روز، اطمینان حاصل می‌کنیم که هر قدمی که برمی‌داریم تأثیرگذار و لذت‌بخش باشد. در متری‌لند، ما به توانایی یک تیم عالی باور داریم و بستری را ایجاد می‌کنیم که در آن نه فقط سرمایه‌گذاران پیشرفت می‌کنند، بلکه رویاهای همه افراد به پرواز درمی‌آیند.

متری‌لند با افتخار بخشی از پیوند مدیریت سرمایه ایوان است که بر تجربه‌ای بیش از 20 سال نوآوری در صنعت‌ها و بخش‌های مختلف بنا شده است. به عنوان عضوی از پیوند، متری‌لند از پشتوانه‌ای غنی از تخصص و منابع تکیه دارد که توانمندی ما را در ارائه راه‌حل‌های پیشگامانه و بازتعریف آینده سرمایه‌گذاری در املاک دوچندان می‌سازد.